Godziny Otwarcia
 Poniedziałek - Piątek
         8:00 - 17:00
Oblicz ile zyskasz

O NAS

Firma Auto – Eko – Gaz powstała w 1995 roku i nieprzerwanie prowadzi działalność w zakresie montażu i serwisu samochodowych instalacji gazowych. W tym czasie udało nam się zdobyć mocną pozycję na lokalnym rynku i uznanie naszych klientów. Nie było by to możliwe bez spełnienia dwóch podstawowych kryteriów czyli doboru najwyższej jakości sprzętu i starannego wykonania montażu opartego na wiedzy i długoletnim doświadczeniu.
01

Jakość

Główną zasadą naszej firmy jest montaż wyłącznie najwyższej jakości instalacji gazowych, dlatego zdecydowaliśmy się na wybór światowego lidera w dziedzinie autogazu – włoskiej firmy AEB. Firma ta produkuje działające bezawaryjnie najnowocześniejsze instalacje LPG.
02

Profesjonalizm

Montażem instalacji gazowych zajmujemy się od 1995 roku. W tym czasie zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie oznacza to jednak, że nie podnosimy już swoich umiejętności i nadal uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach.
03

Niezawodność

Montowane przez nas instalacje są najwyższej jakości, dlatego nie boimy się zaoferować naszym klientom aż 5 letnią gwarancję na wszystkie jej elementy.